Останні новини
Ландік розповів про організаторів сепаратизму на Луганщині.

Екс-депутат Верховної Ради Володимир Ландік розповів, хто і коли допомагав розвалювати Україну і стояв у витоків створення терористичних організацій на Донбасі Про це він розповів в ефірі Еспресо.TV. “Я не те, що впевнений, я це знаю (своїми вухами чув і на власні очі бачив), саме голова ради, який поставлений був Єфремовим у Луганський облраді Голенко [...]

Детально
Вівця зі зброєю не перетворюється на вовка: у Донецьку терористи відібрали зброю у бійців “Соколу”

У Донецьку 50 терористів примусили здати зброю 5 бійців спецпідрозділу запорізького УБОЗу “Сокіл”, які забезпечували охорону працівників Генеральної прокуратури, що проводили виїмку документів в одному із банків у центрі міста в рамках слідчих дій. “Після того бійці “Соколу” вийшли на вулицю та сіли у службовий автомобіль, були заблоковані іншими транспортними засобами, на яких прибули сепаратисти, [...]

Детально
Викрадений активіст знайдений закатованим у лісі на Черкащині

Тіло зниклого напередодні активіста та журналіста Василя Сергієнка знайшли закатованим у лісі в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області. Про це повідомив очільник черкаської обласної організації партії “Свобода” Юрій Ботнар, пише “Прочерк”. За даними Ботнара, Сергієнка знайшли “з пакетом на голові, з ножовими пораненнями, наручниками на руках”. Раніше міліція повідомляла, що у Корсунь-Шевченківському районі на 130 км [...]

Детально
Одного з лідерів “Білого молоту” затримано через підозру у розстрілі київських даішників

У Києві міліція затримала Владислава Гораніна, одного з координаторів організації “Білий молот”, що входила на Майдані до складу “Правого сектору”. Про це Gazeta.ua повідомив лідер “Білого молоту” Антон Бондаренко. Гораніна заарештували за нез’ясованих причин й, за словами активіста, утримують у Дніпровському районному відділенні внутрішніх справ міста Києва, розташованому за адресою вул. Красноткацька, 2а. Міністр внутрішніх [...]

Детально
Націоналісти Харкова відчайдушно захищалися

Стрілянина біля офісу організації “Патріот України”, що входить до складу “Правого сектору”, в Харкові стихла. Але активісти не поспішають покидати приміщення, оскільки попереджені про засідки проросійських активістів. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів один з очевидців кривавої події на вул. Римарській, 18, де сталося зіткнення націоналістів та представників проросійського клубу “Оплот”. Зокрема, за словами джерела, [...]

Детально
Донецьк в крові за мовчазної згоди міліції

Учасників мітингу за соборність України в Донецьку 13 березня закидали петардами і світлошумовими гранатами, і міліція ніяк цьому не перешкоджала. Про це в інтерв’ю виданню “Остров” розповів житель Донецька Михайло Пономаренко. “У мене і моїх знайомих не було ніяких засобів захисту – ми просто стояли по периметру поруч з міліцією. В нас кидали петарди, світлошумові [...]

Детально
Хмаринка тегів

ПРО САЙТ

На даний момент сайт знаходиться в стадії розробки. З часом всі незручності будуть усунуті.

Свої побажання та зауваги можете лишати у коментарях скориставшись формою у кінці даної сторінки.

____________________________

То, что мы видим сегодня у Путина, – это типичное психопатическое поведение. Он высокоэффективен с точки зрения того, что он себе наметил. А поскольку он имеет дело с людьми, которые отягощены какими-то сомнениями или моралью – он побеждает.

О Покальчук більше тут

Україномовні громадяни не мають фінансового впливу в країні, без якого важко впливати на політику: «Багаті люди – в основному російськомовні, й велика частина громадян України, українців за ментальністю, – небагаті люди. Це спадщина політики перших українських лідерів. У той час як В’ячеслав Чорновіл водив нас на мітинги, де ми співали «Ой у лузі червона калина», комсомольські функціонери захоплювали банки, приватизували заводи. Тепер вони багаті люди, вони впливові, вони можуть диктувати моду».

Г.Герман більше тут


На 21-­му році так званої незалежності нас усіх чекає ­нелегке усвідомлення, що головними акціонерами тої “незалежності” є колонізатори та їхні нащадки, а не тубільні “котята”, яких ­хазяї країни дедалі успішніше й енергійніше на всі боки ­”кидають”.

М. Рябчук більше тут


На сьогоднішній час в мене песимістичні прогнози. Начебто і мова збереглась, і культура , і генофонд зберігся, як би його не нищили… Начебто і держава, і прапор, і всі інші атрибути , але для нашої культури зараз дуже важкі часи настали.

У чому тоді вихід, у чому порятунок?

В єдності. І відчутті особистої відповідальності кожного з нас. Треба дітей своїх з пелюшок привчати: до обов’язку, до мужності, до створення нового, але на основі того, що передалося нам від предків. Треба традицію зберігати: те що робили наші батьки, діди. Віра, свята, обряди, родинні вечері. Це не пусті ритуали – у них мудрість велика прихована. Саме завдяки цьому ще й досі жива наша культура. Людина без традиції, без знання законів роду втрачає орієнтири, самотньою почувається, а звідси – слабкою і розгубленою. Тому нині головне для нас не розгубити ці речі – у них наша сила.

Михайло Демцю більше тут

Чому під час революції 1917-1921 років, в часи проголошення “Акту Злуки”, нам не вдалось відбитись від поляків та більшовиків?

- Тоді ми потрапили трохи не в свій час. Українська екзистенція – це анархія та гайдамаччина – безпосередня справедливість. На початку ХХ століття в мейнстрімі були диктатури. Диктатури більшовиків та Юзефа Пілсудського виявилися більш адекватними. Та, дяка Богу, світ змінився. Сьогодні великі централізовані держави та диктатури програють громадським мережам, недержавним організаціям, релігійним спільнотам. Це ми бачимо на Близькому Сході. Тому настає час скористатись майбутнім розвалом Російської Федерації і спробувати об’єднати всі українські землі в єдиній державі. Мейнстрім грає за нас.

Дмитро Корчинський більше тут

.., якщо раптом ти знаєш його особисто, скажи йому все, що ти про нього думаєш. Якщо ти знаєш його батьків, скажи їм все, що ти думаєш за їхнього сина. Якщо ти знаєш його дітей, нехай вони відчують все що ти думаєш за їхнього батька. Такі істоти мають відчувати нашу ненависть щодня.

Дмитро Корчинський більше тут

…корупція в держапараті може бути дуже швидко придушена, якщо тільки рішення про це буде прийнято на вищому політичному рівні управління. Одразу зникнуть схеми ухиляння від податків і незаконного виведення капіталу за кордон, зникне широкомасштабна контрабанда, припиняться масовані «наїзди» на бізнес і рейдерські захоплення, закриються всі конвертаційні центри, припиняться зловживання при державних закупівлях, фальсифікація продуктів і лікарських препаратів тощо. Бо всі ці економічні злочини легко відстежуються і фіксуються правоохоронними органами. Але боротьба з ними блокується потужними політичними «дахами». У цьому сенсі корупція в Україні є формою державної політики, що приносить величезні доходи панівним політико-бізнесовим угрупуванням. Щоправда, ціною деградації країни.

Віктор Суслов більше тут

…Але коли прозвучав вирок – „к висшей мєрє наказанія” – це усіх настільки ошелешило, що на кілька хвилин запанувала тиша. Люди перезиралися, тупцяючи на місці і мовби не знаючи, що далі робити. Хтось вилаявся. І знову тиша. Лише чулося з динаміків совгання стільців, приглушені голоси, чийсь плач, схлипування.

Ніхто зі слухачів не сподівався такого суворого вироку. Судили ж бо за розкрадання „радянського майна”. А що таке „радянське майно” для пересічної людини? Це те, що не належало їй. Кожен ставився до цього майна як до чогось такого, що було раніше украдене в нього самого, а тому не відчував жодних сумнівів, крадучи й собі.

Одні крали, а інші перетворювалися на скупників краденого. Наприклад, мої батьки, які радо купували м’ясо, яке їм приносили з м’ясокомбінату. Пам’ятаю ці не надто апетитні сцени, коли м’ясник розперізував штани і виймав з-за пояса на животі і на спині великі шматки м’яса, загорнуті в газети. ще зовсім свіжого м’яса, яке парувало і наповнювало кухню специфічним запахом. А потім тато платив м’ясникові гроші і наливав чарку.

І мій тато, зубний лікар, теж обкрадав державу, бо приймав пацієнтів вдома. Щомісяця до нас приходили на обід двоє представників фінвідділу, їли, пили і заплющували очі на підпільну діяльність тата, чим теж обкрадали державу. А мама, працюючи у торгівлі, після кожної ревізії тягла додому повну торбу продуктів. Вона їх не крала. Їх їй давали. Щоб і вона заплющувала очі на зловживання працівників торгівлі.

Гарна у нас була сімейка. Лише завдяки тому, що я не послухав батьків і не вступив ані до медичного ані до торгово-економічного інституту, я не став таким самим обкрадачем держави. Але уточнюю: тієї держави. Не моєї.

Бо та держава свого часу обікрала моїх батьків, забравши у них будинки, цілі гектари землі, а потім викинувши у сибірські сніги на вмирання. Обікрала мене, убивши трьох моїх дядьків, ув’язнивши мого дідуся і тата за участь в УПА.

Це було цілком нормально – обкрадати ворожу державу. Тому смертельний вирок і викликав шок.

Юрій Винничук більше тут

http://cym.org.ua/

http://www.ucipr.kiev.ua

http://www.spilnasprava.com/

http://zbroya.info/uk/about/

Поділитися у соц. мережах

Share to LiveJournal
Share to Google Plus
Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld

One Response to “ПРО САЙТ”

Leave a Reply